Lidhje

Biden denoncon komentet e Presidentit Trump për votimin


Biden denoncon komentet e Presidentit Trump për votimin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Presidenti Donald Trump shkaktoi debat këtë javë, kur u duk se nxiti përkrahësit e tij të votojnë dy herë: me postë dhe në qendrat e votimit, për të vënë në provë sistemin zgjedhor dhe për të garantuar që vota e tyre llogaritet.

XS
SM
MD
LG