Lidhje

Biden: Shtetet e Bashkuara dhe Turqia duhet të shmangin krizat


Biden: Shtetet e Bashkuara dhe Turqia duhet të shmangin krizat
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

Presidenti Joe Biden i tha Presidentit turk Recep Tayyip Erdogan të dielën se Shtetet e Bashkuara dhe Turqia duhet t’i menaxhojnë më mirë mosmarrëveshjet.

XS
SM
MD
LG