Lidhje

Kosova ende pa konsensus për bisedimet me Serbinë


Bisedimet me Serbinë; Kosova ende pa konsensus të brendshëm
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Në Prishtinë, një grup studimesh juridike dhe politike tha se Kosova është në një pozitë jo të favorshme për arritjen e një marrëveshjeje përfundimtare me Serbinë. Grupi bën thirrje që partitë politike së pari të përafrojnë qëndrimet për bisedimet me Beogradin. Nga Prishtina njofton korrespondentja jonë, Edlira Bllaca.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG