Lidhje

Një biznes shqiptar që punëson vetëm gra refugjate


Një biznes shqiptar që punëson vetëm gra refugjate
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:18 0:00

Lina Zdruli, një profesioniste e re shqiptare në Uashington, vendosi të hapë një biznes të ri, që ofron një produkt të ëmbël dhe të shëndetshëm. Ajo ka vendosur që të punësojë vetëm gra refugjate.

XS
SM
MD
LG