Lidhje

Problemi i gjakmarrjes në Shqipëri


Intervistë me aktivistin e pajtimit të gjaqeve Agim Loci
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:56 0:00

Shtëpia e Drejtësisë dhe Pajtimit Kombëtar, është një organizatë që merret me pajtimin e gjaqeve në Shqipëri dhe me studimin e kësaj dukurie. Aktualisht mbi 200 familje janë të ngujuara në Shqipëri për shkak të gjakmarrjes, por ndikimi i saj prek shumë më tepër banorë. Për të diskutuar këtë dukuri shqetësuese Zëri i Amerikës intervistoi drejtorin ekzekutiv të Shtëpisë së Drejtësisë dhe Pajtimit të Gjaqeve, Agim Loci.

Intervistë me aktivistin e pajtimit të gjaqeve Agim Loci
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:56 0:00

Shiko komentet (3)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG