Lidhje

Intervistë me balerinin Brigel Gjoka


Intervistë me balerinin Brigel Gjoka
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:26 0:00

Brigel Gjoka, është në kulmin e karrierës si balerin dhe po vë në jetë edhe ambicien e tij për të qenë koreograf. Me mbi një dekadë sukses, balerini shqiptar i vendosur në Frankfurt, ka realizuar shumë nga ëndrrat e tij dhe shpreson të arrijë edhe të tjera.

XS
SM
MD
LG