Lidhje

Intervistë me dy ekspertë të bujqësisë


Intervistë me dy ekspertë të bujqësisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:42 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, zonja Brisilda Pullumbi, këshilltare e ministrit të Bujqësisë dhe Piro Rapushi, drejtor ekzekutiv i organizatës joqeveritare AAC-Lushnja, folën për gjendjen e bujqësisë në Shqipëri dhe perspektivën e saj.

Intervistë me dy ekspertë të bujqësisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:42 0:00

XS
SM
MD
LG