Lidhje

Nderohet pjestari i vrarë i Reneas, Ibrahim Basha


Nderohet pjesëtari i vrarë i Reneas
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:01 0:00

Nderohet pjesëtari i vrarë i Reneas

Në Tiranë, u zhvilluan sot ceremoni të posaçme shtetërore për të nderuar pjestarin e forcave të rendit Ibrahim Basha, që humbi jetën në krye të detyrës gjatë një operacioni policor në Lazarat. Përfaqësues të gjithë institucioneve të shtetit shqiptar dhe diplomatët e huaj morën pjesë në ceremoninë mortore në nderim të policit të vrarë dhe sakrificave, që bën policia e shtetit për të siguruar rendin dhe qetësinë.

Nderohet pjesëtari i vrarë i Reneas
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:01 0:00

XS
SM
MD
LG