Lidhje

Këngëtarja Christina Perri me një album për Krishtlindjet


Këngëtarja dhe kompozitorja Christina Perri ka qenë në një turne gjatë dy viteve të fundit për t’i paraqitur publikut CD-në e saj me titull “Lovestrong” dhe sapo ka publikuar albumin e saj të pushimeve të quajtur “A Very Merry Perri Christmas”.
XS
SM
MD
LG