Lidhje

Në foto: Festimi i Krishlindjeve në mbarë botën

Papa Françesku jep urimin në ditën e Krishtlindjeve për paqe në një botën e trazuar nga luftërat dhe kërcënimi i terrorizmit.

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG