Lidhje

Të krishterët e botës festojnë Krishlindjet

Papa Benedikti bëri thirrje për dhënien fund të gjakderdhjes në Siri, Liban, Irak dhe vendet fqinje të tyre gjatë meshës së Krishtlindjeve

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG