Lidhje

Përmbytje të mëdha në Kolorado

Përmbytjet në shtetin perëndimor të Kolorados u përkeqësuan të premten dhe mijëra njerëz në Boulder dhe rrethina u detyruan të evakuohen.

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG