Lidhje

Debat mbi bashkëpunimin Shqipëri-Serbi


Debat mbi bashkëpunimin Shqipëri-Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00

Debat mbi bashkëpunimin Shqipëri-Serbi

Në Tiranë, Instituti për Studime Ndërkombëtare organizoi një tryezë me diplomatë, studiues dhe biznesmenë për të parë nga afër marrëdhëniet ekonomike Shqipëri- Serbi. Studiuesit thanë se ekzistojnë një seri fushash ku bashkëpunimi ekonomik mund të zgjerohet, megjithatë pengesat në dogana, transporte dhe në mendësitë historike janë ende të mëdha.

Debat mbi bashkëpunimin Shqipëri-Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG