Lidhje

Debate të gjata politike në parlament


Në Shqipëri parlamenti u përfshi sot në debate të gjata politike mes shumicës dhe opozitës, për një sërë cështjesh të cilat nuk kishin lidhje me rendin e ditës. Për disa orë ky debat u dominua nga replikat e njëpasnjëshme mes kryeministrit Edi Rama dhe ish kryeministrit Sali Berisha. Shpesh në qendër të tyre ishin akuzat reciproke për lidhjet dhe nostaligjinë me regjimin komunist të diktatorit Enver Hoxha.
Debate në parlament
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG