Lidhje

Ilir Demalia flet për gjendjen politike në Shqipëri


Intervistë me analistin Ilir Demalia
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:19 0:00

Analisti Ilir Demalia flet për gjendjen politike në Shqipëri, klasën poliitike dhe rolin e saj për zvarritjen në konsolidimin e institucioneve dhe demokracisë në vend. Zoti Demalia jeton në Boston dhe ishte i pranishëm në protestën e shqiptaro-amerikanëve para Shtëpisë së Bardhë të dielën.

Intervistë me analistin Ilir Demalia
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:19 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG