Lidhje

Demokratët dhe Lëvizja Socialiste për Integrim hapin fushatën në Gjirokastër


Demokratët dhe Lëvizja Socialiste për Integrim hapin fushatën në Gjirokastër
Demokratët dhe Lëvizja Socialiste për Integrim hapin fushatën në Gjirokastër

Në Gjirokastër, Koalicioni "Aleanca për Qytetarët " hapi sot fushatën për zgjedhjet e 8 Majit. Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim paraqitën kandidatin e tyre të përbashkët për Bashkinë e Qytetit.

Të ngjashme

XS
SM
MD
LG