Lidhje

Dhuna ndaj fëmijëve


Dhuna ndaj fëmijëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

Krahas grave dhe vajzave, tashmë janë edhe fëmijët që po denoncojnë një mori incidentesh në shkollë dhe në shtëpi, ku ata dhunohen vazhdimisht.

XS
SM
MD
LG