Lidhje

Media Arkivi

Shtohet rreziku i diabetit në Shqipëri


Në Tiranë u zhvillua sot një tubim në ndihmë të fëmijëve me diabet. Mjekët dhe veprimtarët pohuan se diabeti po shtohet me shpejtësi në Shqipëri tek moshat e reja, prandaj duhet shtuar edhe kujdesi për ta.

XS
SM
MD
LG