Lidhje

Media Arkivi

Tiranë: Diktatura, të burgosurit dhe memoriali


Instituti për Integrimin e të Përndjekurve dhe Qendra Konrad Adenauer organizuan sot një veprimtari për kujtesën kombëtare ndaj viktimave të diktaturës komuniste.

XS
SM
MD
LG