Lidhje

Disa shtete amerikane heqin kufizimet nga COVID-i


Disa shtete amerikane heqin kufizimet nga COVID-i
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Disa shtete amerikane janë duke lehtësuar ose hequr kufizimet e COVID-19 edhe pse zyrtarët shëndetësorë dhe Presidenti Joe Biden paralajmëruan kundër tyre. Për masat e ndërmarra nga këto shtete, ka reagime të ndryshme.

XS
SM
MD
LG