Lidhje

Famulltari Dom Pjetër Popaj flet për shenjtërimin e Nënë Terezës


Famulltari Dom Pjetër Popaj dhe shenjtërimi i Nënë Terezës
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Famulltari i Kishës Zoja e Shkodrës në Nju Jork, Dom Pjetër Popaj, përgatitet të shkojë në Vatikan në krye të një delegacioni shqiptarësh për të marrë pjesë në shënjtërimin e Nënë Terezës dhe në ceremoni të tjera. Kolegu ynë Ilir Ikonomi ishte në Hartsdale ku ndodhet kisha, dhe bisedoi me Dom Pjetër Popajn.

Famulltari Dom Pjetër Popaj dhe shenjtërimi i Nënë Terezës
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Shiko komentet (2)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG