Lidhje

Dorëheqja e Ministrit të Brendshëm në Shqipëri


Dorëheqja e Ministrit të Brendshëm në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:52 0:00

Në Tiranë, dha dorëheqjen ministri i punëve të brendshme, Fatmir Xhafaj, ndërsa kryeministri Rama njoftoi emërimin në atë post të këshilltarit të tij Sandër Lleshi. Opozita pohoi se ky është një hap me rëndësi në luftën kundër kriminalitetit dhe shkëputjes së lidhjeve të qeverisë me trafikantët.

XS
SM
MD
LG