Lidhje

Mishto: Vatra do të zgjerohet si kurrë më parë nën kryesinë e re


Intervistë me kryetarin e ri të "Vatrës"
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:14 0:00

Në kuvendin që mbajti një javë më parë në Nju Jork, Federata Panshqiptare e Amerikës Vatra zgjodhi ish diplomatin Dritan Mishto si kryetar të saj. Në një intervistë që i dha në Nju Jork kolegut tonë Ilir Ikonomi, zoti Mishto premtoi një drejtim të ri për organizatën dhe tha se nën kryesinë e re Vatra do të zgjerohet si asnjëherë më parë.

Intervistë me kryetarin e ri të "Vatrës"
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:14 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG