Lidhje

Media Arkivi

Arrestohen 14 shqiptarë për trafik marijuane me avion


Policia shqiptare dhe ajo italiane arrestuan 14 persona, që u përpoqën të transportojnë bimë narkotike me një avion të vogël. Midis tyre u arrestua, si pjestar i grupit, edhe shefi i personelit të policisë së Vlorës.

XS
SM
MD
LG