Lidhje

Ishulli indonezian i Sulawesit goditet nga tërmeti dhe cunami

Një tërmet me fuqi prej 7.5 ballësh solli cunami me dallgë 3 metra të larta, duke shkaktuar vdekje dhe dëme të mëdha në dy qytete të Indonezisë.


Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG