Lidhje

Procesi i reformimit të drejtësisë shqiptare


Procesi i reformimit të drejtësisë shqiptare
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Në Shqipëri procesi i përzgjedhjes së gjyqtarëve dhe prokurorëve po vazhdon nga java në javë, duke shqyrtuar pasuritë e tyre. Pjesa më e madhe e emrave të shqyrtuar deri tani janë përjashuar nga sistemi i drejtësisë.

XS
SM
MD
LG