Lidhje

Eksportimi i bimëve mjekësore


Eksportimi i bimëve mjekësore
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:51 0:00

Grumbullimi, përpunimi dhe eksportimi esencave dhe bimëve mjekësore janë pasioni dhjetëra vjeçar i biznesmenit shqiptar Xhevit Hysenaj që drejton kompaninë ALBKALUSTYAN.

XS
SM
MD
LG