Lidhje

Elizabeta Ivezaj, Miss Miçigani 2014


Konkursi i bukurisë për të zgjedhur Miss USA këtë vit do të mbahet më 8 qershor, dhe përfaqësuesja e shtetit të Miçiganit është Elizabeth (Elizaveta) Ivezaj, bija e dy shqiptarëve nga Mali i Zi.

XS
SM
MD
LG