Lidhje

Abuzimet me energjinë


Në Tiranë u ngrit sot njësia e posacme që do të frenojë abuzimet me energjinë elektrike. Humbjet e energjisë në rrjet kanë shkuar mbi 50 për qind dhe autoritetet po mendojnë që të forcojnë ndëshkimet kundër abuzuesve.

XS
SM
MD
LG