Lidhje

Media Arkivi

Shoqëria civile në mbrojtje të mjedisit


Qytetarë të Tiranës protestuan sot para kryeministrisë për ndalimin e disa pallateve shumëkatëshe, që po ndërtohen nën digën e liqenit artificial. Protestuesit pohuan se ato ndërtime nën digën e liqent jan të rrezikshme dhe shkelin disa ligje njëherësh.

XS
SM
MD
LG