Lidhje

Ermonela Jaho: Më mungon publiku dhe skena


Ermonela Jaho: Më mungon publiku dhe skena
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:41 0:00

Pandemia e koronavirusit e transformoi brenda natës botën e artit dhe një nga zhanret që po vuan direkt ndikimin e realitetit të ri, është opera. Kolegia Keida Kostreci bisedoi me sopranon e famshme shqiptare, Ermonela Jaho, për përvojën e saj personale dhe profesionale në këtë kohë të pasigurt.

XS
SM
MD
LG