Lidhje

Intervistë me publicistin Fatos Lubonja


Intervistë me publicistin Fatos Lubonja
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:28 0:00

Studiuesi dhe publicisti i njohur Fatos Lubonja thotë se arrestimi i zotit Fullani nuk mjafton që të provojë se drejtësia po vepron. Ai shprehu dyshimet se në këto ngjarje rreth bankës, qarqet politike po ndikojnë mjaft.

XS
SM
MD
LG