Lidhje

Intervistë me Rektorin e Universitetit Hëna e Plotë Bedër, Ferdinand Gjana


Intervistë me Prof. Doktor Ferdinand Gjanën
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:22 0:00

Profesor doktor Ferdinand Gjana, rektor i Universitetit Hëna e plotë Bedër i hapur prej vitit 2011, ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës në kuadër të një programi të Institutit të Studimeve Amerikane, një program që financohet edhe nga Departamenti i Shtetit. Programi lidhet me lirinë e besimit, dialogun ndërfetar dhe demokracinë me pjesmarrjen e përfaqësuesve nga 18 vendeve. Profesor Gjana ishte i ftuar për një intervistë të drejtpërdrejtë në studion e Ditarit:

Intervistë me Prof. Doktor Ferdinand Gjanën
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:22 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG