Lidhje

Festivali i Filmit Ballkanik


Festivali i Filmit Ballkanik
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

Në Shqipëri po mblidhen këtë javë kineastët e Ballkanit për të shfaqur krijimet e tyre më të reja artistike dhe dokumentare. Festivali i filmit ballkanik i bashkon ata çdo vit në qytetin e Pogradecit. Organizatorët thonë se ky takim është një rast i mirë që kulturat e Ballkanit të afrohen dhe të njihen më mirë me njëra-tjetrën.

Festivali i Filmit Ballkanik
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

XS
SM
MD
LG