Lidhje

Festohet Dita e Verës në Shqipëri


Dita e verës
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Dita e verës

Tirana dhe qytete të tjera të mëdha të Shqipërisë u përfshinë sot nga festime masive për Ditën e Verës – një festë e lashtë tradicionale.

Dhjetëra mijëra banorë nga Shqipria, Kosova e krahina të tjera u bashkuan për të festuar në kryeqytetin shqiptar.

Fëmijët e shkollave zhvilluan koncerte, ndërsa prodhuesit organizuan ekspozita me prodhime tradicionale vendase.

Dita e verës
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG