Lidhje

Media Arkivi

Kosova pret të anëtarësohet në FIFA


Kosova e cila u anëtarësua në fillim të majit në Federatën Evropiane të Futbollit, me gjithë kundërshtimin e Serbisë, beson që nuk do të ketë pengesa për t'u bërë pjesë e FIFA-s dhe të përfshihet në kualifikimet për Kampionatin Botëror të Futbollit, që mbahet në Rusi në vitin 2018.

XS
SM
MD
LG