Lidhje

Media Arkivi

Tiranë: Përmbytjet, dëmet dhe polemikat partiake


Shirat e rrëmbyer përmbytën banesa, biznese dhe dëmtuan rrugë e ura, për të cilat ende nuk është publikuar ndonjë bilanc i përafërt i dëmeve.

XS
SM
MD
LG