Lidhje

Shqipëria, Kosova pjesërisht të lira


Shqipëria, Kosova pjesërisht të lira
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:00 0:00

Sipas raportit të organizatës Freedom House për gjendjen e lirisë në botë, Shqipëria dhe Kosova kanë të njëjtin vlerësim si edhe një vit më parë

XS
SM
MD
LG