Lidhje

Fushata për Bashkinë e Fierit përqëndrohet tek projektet e investimeve


Fushata për Bashkinë e Fierit përqëndrohet tek projektet e investimeve
Fushata për Bashkinë e Fierit përqëndrohet tek projektet e investimeve

Në Fier konkurojnë për Bashkinë e qytetit Baftjar Zeqo i Partisë Socialiste dhe Ilir Bele i Partisë Demokratike. Fushata po përqëndrohet tek projektet e investimeve në qytet, sidomos në kulturë dhe në sport. Kantidatët vlerësojnë me tone pozitive frymën e fushatës , e cila deri tani nuk ka shënuar asnjë incident.

XS
SM
MD
LG