Lidhje

'Gangman Style' në vend të dytë në klasifikimet Billboard


Një artist nga Koreja e Jugut i cili ka përhapur videon hit me titull “Gangman Style” në internet ka mbajtur premtimin e dhënë gjatë një koncerti në Seul.

Ai kishte premtuar se do të këndonte pa bluzë këngën e famshme dhe 34 vjeçari Psy e mbajti fjalën.

Kënga e tij “Gangman Style” është në vend të dytë sipas renditjes Billboard për javën e dytë rresht dhe është parë nga 360 milion shikues në YouTube si dhe është shitur në rreth 300 milion kopje përmes internetit në Shtetet e Bashkuara.
XS
SM
MD
LG