Lidhje

Intervistë nga Vatikani me profesor Gëzim Alpion, studiues i Nënë Terezës


Intervistë nga Vatikani me profesor Gëzim Alpion, studiues i Nënë Terezës
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:42 0:00

Në mesin e të ftuarve në Vatikan është edhe Profesor Gëzim Alpion, studjues dhe autor i librit "Nënë Tereza: E shenjtë, apo e famshme?".

XS
SM
MD
LG