Lidhje

Gjermania mobilizon ndihmën e shpejtë dhe forcat e rendit pas sulmit me automjet në Muenster

Policia thotë se një makinë e ngarë drejt një turme njerëzish në qytetin piktoresk, Muenster në veriperëndim të Gjermanisë ka shkaktuar të vdekur e të lënduar.

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG