Lidhje

Gjiknuri: Kodi i ri zgjedhor, jo sipas skemave politike


Intervistë me zotin Damian Gjiknuri, anëtar i Komisionit të Ligjeve në Parlamentin e Shqipërisë.

Në Shtetet e Bashkuara ndodhet prej disa ditësh për të marrë pjesë në Kuvendin e Partisë Demokrate në Charlotte të Karolinës së Veriut dhe tani në Washington, anëtari i Komisionit të Ligjeve në Parlamentin e Shqipërisë dhe një nga autorët e Kodit Elektoral të Shqipërisë, Damian Gjiknuri.

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG