Lidhje

Sfidat e punësimit të grave në Gjirokastër


Sfidat e punësimit të grave në Gjirokastër
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Punësimi i grave është një nga sfidat më të mëdha në Gjirokastër dhe në zonat e tjera fqinje. Hapja e disa sipërmarrjeve po nxit programet e punësimit, por vështirësitë janë ende të mëdha.

XS
SM
MD
LG