Lidhje

Media Arkivi

Gonxhe Kandri flet për problemet e shtresave të brishta në Shqipëri


Gonxhe Kandri flet për problemet e shtresave të brishta në Shqipëri
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:00 0:00

Një aktiviste për të drejtat e disa prej grupeve më të brishta në Shqipëri, thotë se varfëria, paragjykimet dhe politizimi i tepruar, pengojnë përparimin në përmirësimin e gjendjes e shtresave më të dobëta të shoqërisë.

XS
SM
MD
LG