Lidhje

Media Arkivi

Shefi i Gardës Kombtare amerikane viziton Kosovën


Shefi i Byrosë së Gardës Kombëtare amerikane, gjenerali Frank Grass, tha në Kosovë, se ekstremizmi i dhunshëm paraqet kërcënim për sigurinë në gjithë botën dhe pothuajse asnjë vend, përfshirë Kosovën nuk bën përjashtim.

XS
SM
MD
LG