Lidhje

Gratë afgane në OKB bëjnë thirrje për respektimin e të drejtave të tyre


Gratë afgane në OKB bëjnë thirrje për respektimin e të drejtave të tyre
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Udhëheqëset afgane po u bëjnë thirrje vendeve anëtare të OKB-së që të bëjnë presion ndaj talebanëve që ata të mbajnë premtimet e të lejojnë gratë të punojnë dhe vajzat të studiojnë.

XS
SM
MD
LG