Lidhje

SHBA thotë se gjendja në parlament dëmton Kosovën


Ambasadori amerikan në Prishtinë, Greg Delawie, tha të enjten se skenat e dhunshme në parlament po e dëmtojnë Kosovën dhe proceset politike rreth saj.

XS
SM
MD
LG