Lidhje

SHBA thotë se gjendja në parlament dëmton Kosovën


SHBA thotë se gjendja në parlament dëmton Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Ambasadori amerikan në Prishtinë, Greg Delawie, tha të enjten se skenat e dhunshme në parlament po e dëmtojnë Kosovën dhe proceset politike rreth saj.

XS
SM
MD
LG