Lidhje

Studiuesit flasin për vizitën e Papa Franceskut


Në Tiranë kanë përfunduar tërësisht përgatitjet për mikpritjen e Papa Franceskut, i cili do të vizitojë nesër Shqipërinë. Mesazhet e tij gjatë meshës në sheshin Nënë Tereza po priten mjaft interesim nga opinioni publik dhe nga qarqet akademike shqiptare.

XS
SM
MD
LG