Lidhje

Hajdari: vendi ka nevojë për një frymë të re politike


Rudina Hajdari

Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari, tha për Zërin e Amerikës se ajo vazhdon të qëndrojë në Parlament pasi nuk mund të shkojë kundër rrymës perëndimore. Ajo tha se vendi ka nevojë për një frymë të re politike dhe se ka shumë të rinj të edukuar brenda dhe jashtë që nuk ndihen të përfaqësuar nga partitë e tanishme politike. Zonja Hajdari ishte në studion tonë të Nju Jorkut dhe u intervistua nga kolegu Ilir Ikonomi.

Intervistë me deputeten Rudina Hajdari
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:51 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG